Menu

Turizmas

„LitWild“- aktyvus poilsis Lietuvoje.

„LitWild“ yra šeimos verslas, organizuojantis žygius pėsčiomis, dviračiais ir baidarėmis su patyrusiu gidu-palydovu Gražutės regioninio parko bei Aukštaitijos nacionalinio parko miškuose. Mes suteikiame mūsų krašto svečiams galimybę pabėgti iš miesto šurmulio ir pajausti ryšį ir vienybę su gamta, pasimėgauti gaiviu oru. Mūsų ekskursijos yra būdas sustabdyti organizmo senėjimo procesus, rūpintis savo sveikata ir pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių ir nerimo. Mes esame pasirengę organizuoti tiek planuojamas iš anksto, tiek „paskutinės minutės“ atostogas, nes manome, kad niekada nėra per anksti ar per vėlu pasiruošti atostogoms gamtoje. Šiuo metu „LitWild“ siūlo trumpus vienos dienos žygius kartu su gidu Visagino miesto apylinkėse ir vieną 7 dienų „viskas įskaičiuota“ kelionę po Zarasų krašto miškus. Mes rūpinamės visomis žygio detalėmis – nuo maršruto sukūrimo, apgyvendinimo ir maitinimo iki susitarimų su amatininkais ir kultūros atstovais, saugumo žygio metu bei, žinoma, palankios atmosferos poilsiui ir mūsų regiono pažinimui. „Litwild“  siūlo šiuos vienos dienos maršrutus:
  1. Su „Fat bike“ dviračiais.
  • Trumpasis maršrutas (trukmė apie 1,5 val., 4-10 žmonių grupė). Važiavimas aplink Visagino miestą, pro sodų bendrijas, per mišką prie Smalvo ir  Trilypio ežerų;
  • Naktinis maršrutas (trukmė apie 2 val., 4-10 žmonių grupė.). Važiavimas per mišką prie Smalvo ir  Trilypio  ežerų;
  • Ilgasis maršrutas (trukmė 4-5 val., 4-10 žmonių grupė). Važiavimas per mišką prie Smalvo ežero.
  1. Žygiai pėsčiomis.
  • Žygis, pietus gaminant ant laužo (5 val.);
  • Žygis ir maudymasis pirtyje (apie 8 val.).
  1. Žygiai su baidarėmis (startas nuo Luodžio ež.)
Plaukimas Šventosios upe. Galima organizuoti trumpus  (nuo 3,5 val.) ir visos dienos žygius  4-10 žmonių grupėms. Įmonė „Litwild“  organizuoja  ekskursijas ir pagal individualius pageidavimus. Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonu:  +370 626 41011 arba el. paštu:  hello@litwildtravel.com. Registruotis į žygius galite internetu:
  1. Standartiniai žygiai http://www.litwildtravel.com/book-a-tour ;
  2. Žygiai pagal Jūsų pageidavimus http://www.litwildtravel.com/custom-tours.
  Litwild 5

Tel. (8 386) 70 160

VšĮ IAE regiono verslo ir
turizmo informacijos centras
Taikos pr. 7, LT-31107 Visaginas