Menu

VERSLAS

VISAGINO ĮMONĖS

 

 Ignalinos atominė elektrinė, VĮ

Adresas: Elektrinės g. 4, Drūkšinių k., LT-31152 Visaginas.
Veiklos sritys: energetika.

Ignalinos atominė elektrinė išlieka įmone, dirbančia su branduoliniu kuru, todėl jos veiklą reglamentuojantys įstatymai – Branduolinės energijos, Radiacinės saugos, Radioaktyviųjų atliekų tvarkymo – įpareigoja įmonę užtikrinti branduolinę ir radiacinę saugą. IAE, būdama stambi Lietuvos verslo įmonė, privalo atsižvelgti ir į gamtosauginius savo veiklos aspektus.

 

KOGUS

Adresas: Pramonės g. 17, Karlos, LT-30270 Visaginas.
Veiklos sritys: maisto produktai; šaldyti maisto produktai.

 

Visagino linija

Adresas: KARLŲ K., LT-30270 Visagino sav.
Veiklos sritys: baldai (prekyba).

UAB „Visagino linija“ – viena didžiausių ir moderniausių baldų gamyklų Rytų Europoje. Bendros investicijos į „Visagino liniją“ siekia 73,5 mln. litų, iš kurių dalis (26,7 mln. litų) finansuota Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Tai – pirmoji tokio dydžio privataus kapitalo investicija Visagino regione.

Naujoji gamykla atidaryta 2006 m. rudenį, siekiant padidinti SBA baldų grupės gamybinius pajėgumus, sukurti naujas technologines galimybes ir praplėsti produktų asortimentą.

„Visagino linija“ gamina šiuolaikinius, modernaus stiliaus korpusinius baldus iš „korinės“ ir medžio drožlių plokštės, skirtus svetainei ir miegamajam, spintas bei lentynas. Gamykloje įdiegtos naujausias pasaulines technologijas atitinkančios „korinių“ ir medienos drožlių plokščių baldų gamybos linijos. Techninės galimybės leidžia dirbti su „korinėms“ detalėmis, kurių storis siekia iki 60 mm. Taip pat yra plačios apdailos galimybės: nuo dengimo natūraliu lukštu iki dengimo pigmentiniais lakais.

 

Visatex

Adresas: Taikos pr. 25, LT-31217 Visaginas.
Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos.

 

Viešoji Įstaiga Visagino Bendruomenės Fondas

Adresas: Parko g. 14, Visaginas.
Veiklos sritys: sąjungos, fondai, asociacijos.

 

Valstybės Įmonės “Visagino Energija” Darbininkų Sąjunga
Adresas: Parko g. 14, Visaginas.
Veiklos sritys: sąjungos, fondai, asociacijos.

 

Gandras energoefektas

Adresas: Veteranų g. 5, LT-31114 Visaginas.
Veiklos sritys: energetika; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; šildymas, įrenginiai.
Firma Gandras buvo įkurta 1989 m. Visagine, vadovaujant generaliniam direktoriui Dmitrij Podčernin ir vykdo savo veiklą Baltijos ir Rusijos šalių rinkose. Veikla: Projektavimas, tiekimas, modernizavimas, rekonstrukcija, remontas, procesų automatizacija. Katilai, katilinių įranga, energetinės jėgainės, siurblių įranga, turbinos, armatūra, ventiliacijos įranga, įranga elektros tinklams, apšvietimo įranga ir kt.

 

Betono bazė

Adresas: Elektrinės g. 11, Drūkšinių k., LT-31146 Visaginas.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; betonas ir betono gaminiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma.
Betonas, betono siurblio nuoma, mišiniai, Ignalina, Zarasai, Visaginas, Utena, Švenčionys, prekyba betonu, prekinis betonas, statybiniai skiediniai, smėlbetonis, sausas mišinys, cementas, betonavimo darbai, pamatai, statyba, inertines medžiagos, karjeras, karjero produkcija, žvyras, žvirgždas, smėlis.

uab-kogus-veikla-576921afd2f20

Tel. 8 386 70 160

VŠĮ IAE regiono verslo ir
turizmo informacijos centras
Taikos pr. 7, LT-31107, Visaginas