Kovo 13-27 dienomis Ignalinos atominės elektrinės regiono įstaigų atstovai dalyvavo profesinėje stažuotėje Sofijos mieste (Bulgarija)

Ignalinos AE regiono verslo inkubatorius kartu su partneriais iš Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupės, Ignalinos rajono vietos veiklos grupės, Ignalinos AE regiono plėtros agentūros bei Bulgaria Gateway (Bulgarija) vykdant projektą „Ignalinos atominės elektrinės regiono projektų vadovų ir konsultantų profesinių žinių ir įgūdžių tobulinimas netradicinių turizmo produktų organizavimo bei pardavimo srityje“ buvo išvykę į 2–jų savaičių kelionę-stažuotę.

Stažuotės metu 8 tikslinių grupių atstovai susitiko su vietos valdžios atstovais, lankėsi netradicines turizmo paslaugas organizuojančiose, vietos produktus pristatančiose įstaigose bei turistinių išteklių rinkodara užsiimančiose viešose ir privačiose organizacijose. Projekto dalyviai mokėsi, kaip kuriami netradiciniai turizmo produktai, kokie būdai yra pasirenkami norint sėkmingai išreklamuoti ir pristatyti juos, kokiomis priemonėmis tai daroma.

Stažuotės dalyviai taip pat turėjo puikią galimybę savarankiškai, laisvu laiku išbandyti vietos turizmo produktus, pajusti šalies ritmą ir kultūrą.

Bulgarija pasižymi savo turizmo vystymui puikiai tinkančiais gamtos ištekliais – įvairiu reljefu, jūros pakrante, kalnais, mineraliniu vandeniu, terminiu vandeniu ir kt. Stažuotės dalyviams didelį įspūdį paliko verslo kooperavimosi, bendradarbiavimo tradicijos, galybė smulkių, pavienių ir šeimos verslų, tačiau lygindami su mūsų regiono galimybėmis, pamatė ir savo stipriąsias puses, kurioms vystyti tereikia daugiau drąsos, mokėjimo bendradarbiauti tarpusavy ir pasitikėjimo savimi.

Galimybę dalyvauti tokiame projekte suteikė Švietimo mainų paramos fondo administruojama Leonardo Da Vinči mobilumo programa. Tai jau trečias šios programos finansuojamas Ignalinos atominės elektrinės regiono verslo inkubatoriaus kartu su partneriais įgyvendinamas projektas. Daugiau informacijos apie programą bei jos teikiamas galimybes ieškokite tinklapyje www.smpf.lt

Projekto veikla yra finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.