Menu

REGISTRACIJA Į JUDESIO LABORATORIJĄ

Rugsėjo 14-19 d. Visagine organizuojama judesio laboratorija, kuri apjungs performatyvų meną ir judesio praktikas miesto erdvėje. Šiuolaikinio šokio atstovės Ula ir Bartė Liagaitės su Visagino gyventojais penkias dienas lavins kūrybinį ir fizinį potencialą, ištvermę, erdvinį suvokimą ir ritminį jautrumą, kuriant penkis Visagino viešąja erdve įkvėptus šokio etiudus. Seminarus sudarys dvi dalys.

Pirmoji, judesio mechanikos nagrinėjimas (1-1,5 val.), bus skirta kitaip pažvelgti į judesį ir skatinti judesio autonomiškumą. Kokie fiziniai procesai leidžia mums judėti? Kodėl taip stipriai skiriasi atlikėjo savęs suvokimas nuo to, kaip jį suvokia žiūrovas? Šioje dalyje siekiama praplėsti atlikėjo užduoties, judesio, žmogaus anatomijos ir erdvės suvokimą. Daug dėmesio skiriama darbui su kūne sukauptomis įtampomis, netinkamais įpročiais judant ir atsipalaidavimu siekiant maksimalaus rezultato dirbant su savo kūnu.

Antroji, judėjimo laboratorija (1-1,5 val.), skirta pažvelgti į judesį kitu kampu. Bus pristatomi skirtingi būdai dirbti su judesiu, norint jį pastebėti ir sekti. Šioje dalyje naudojama improvizacija bei žaidimai skatina atlikėjo savito judesio ir kūno judėjimo analizę – kūnas pristatomas kaip kūrybos įrankis.

 

Visos laboratorijos metu bus dirbama ties judesio etiudų Visagino viešajai erdvei kūrimu. Rugsėjo 19 d. judesio laboratorijos dalyvių sukurti etiudai bus integruoti į ekskursiją po Visaginą.

Kviečiame registruotis į judesio laboratoriją iki rugsėjo 4 d.:

https://forms.gle/bohse6wYCzEN5Jgs9

 

Kilus klausimams, rašykite el. paštu hello@urbanstories.lt

Naujienos: https://www.facebook.com/events/1252978908381758

Judesio laboratorija yra projekto „(Ne)tipinė architektūra kaip įvykis“ antroji dalis.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Visagino savivaldybė.

Projektą įgyvendina VšĮ „Urbanistinės istorijos“.

Tel. (8 386) 70 160

VšĮ IAE regiono verslo ir
turizmo informacijos centras
Taikos pr. 7, LT-31107 Visaginas