Menu

Visaginas iš pirmų lūpų – 2019 m. lapkričio mėn. 9 d. (nemokama ekskursija)

Ar daug žinai apie Visaginą? Net jei gyveni čia, garantuojame, kad susipažinęs su šiuo miestu esi vos 10%! Pasinaudok unikalia proga - junkis prie antrojo „Visaginas iš pirmų lūpų“ pasivaikščiojimo + susitikimo lapkričio 9 d. , kuris praturtins Tavo turimas žinias dar bent 10%.

12:00-13:30 | prie VKC „Banga“ , Parko g. 16 Kartu su Visagino istorijos entuziaste Oksana paklaidžiosime po pirmąjį Visagino mikrorajoną, nuo kur pradėjo plėstis miestas. Šį kartą pasivaikščiojimas bus papildytas ir Visagino garsų žemėlapiu.

13:30-15:00 | Visagino statybininkų klubas, Vilties g. 1 Ypatingas susitikimas nuoširdžiam pokalbiui su vienomis iš pirmųjų visaginiečių, kurios rūpinosi, kad gyventojai būtų sotūs:

LIUDMILA DENISOVA - pirmoji prekybininkė (prekių specialistė), darbininkų aprūpinimo skyriaus (Отдел рабочего снабжения) darbuotoja, kuri žino viskas anuometinės prekybos subtilybes. Ji papasakos iš kur atkeliaudavo kondensuotas pienas ar šampanas, kaip plėtėsi parduotuvių, kavinių ir valgyklų tinklas...

ANGELĖ ČEBATURINIENĖ papasakos apie valgyklos darbuotojų kasdienybę. Ji buvo pirmoji virėja, maitinusi darbininkus vagonėlyje, kuris stovėjo savivaldybės administracijos pastato vietoje 🙂

Pasivaikščiojimas ir susitikimas - nemokami. Ekskursijos klaba lietuvių su galimybe versti į rusų, o susitikimo - rusų su galimybe versti į lietuvių.

P.S. Neišsigąskite rudeninės vėsos! Kad būtų jaukiau, pasiimkite arbatos, „apsiginkluokite“ pirštinėmis, šalikais ir kepurėmis 🙂

P.P.S. Jeigu planuoji prisijungti, būk geras, ne tik pažymėk „going“, bet ir brūkštelėk žinutę „Aš dalyvausiu“ 🙂 Norime iš anksto žinoti, kiek bus dalyvių.

Organizatorius Urban Stories - Visaginas

Tel. (8 386) 70 160

VšĮ IAE regiono verslo ir
turizmo informacijos centras
Taikos pr. 7, LT-31107 Visaginas